По горизонтальній ділянці
дороги з постійною швидкістю 1 м/с тягнуть сталевий брусок. На скільки
градусів нагріється брусок протягом 10 хвилин внаслідок тертя о дорогу? Коефіцієнт
тертя між дорогою та бруском 0,6, в оточуюче середовище уходить 50 %
тепла, отриманого від тертя. Питома теплоємність сталі 500 Дж/(кг×0С
- 01.06.2018 19:55
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ню(КПД=0,5)*А=Q A=FS=FVt=мю(коэффициент трения)mgVt
F=мю(коэффициент трения)mg
Q=Cc*m*дельта t ню* мю*m*g*V*t=Cc*m*дельта t
дельта t =ню* мю(коэффициент трения)mgVt / Cc*m=
= мю(коэффициент трения)gVt / Cc=0,5*0,6*10*1*600/500= 3,6[градуса]
- 02.06.2018 19:45