Мандрівник сходив на гору зі швидкістю 1 км/год, а потім спускався назад зі швидкістю 4 км/год. Яка середня шляхова швидкість на всьому шляху? яка векторна середня швидкість?
- 17.07.2018 10:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
можно воспользоваться формулой
Vср.=(2V1 * V2) :(V1 +V2) =( 2*1 * 4): (1+4)= 8/5 =1,6 км/год
- 18.07.2018 01:38