Максимальна довжина хвилі світла, яке вириває електрони з поверхні катода, дорівнює 600 нм. За якої частоти випромінювання, що падає на катод, затримуюча напруга дорівнює 1 В?
- 13.07.2018 20:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
Еф = Ав + Ек
hv = hc / ∧ + eU
v = hc / ∧ + eU / h = ((4,14*10^-15 * 3*10^8 / 6 * 10^-7) + 1еВ) / 4,14*10^-15еВ*с = 0,74 * 10^15 = 7.4 *10^14 Гц.
- 13.07.2018 21:35