На малий поршень гідравлічної машини діє сила 300 Н. Яка сила діє на великий поршень, якщо їх площі дорівнюють відповідно 10 см2 і 400 см2?
- 01.07.2018 15:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
p1/p2=S1/S2 из этого следует, что p2=p1*S2/S1 тогда p1= 300Н*400см2/10см2=12000Н
- 02.07.2018 08:21