з рушниці масою 3кг вилітає куля,швидкість якої 600м/с.Яку масу має куля,якщо швидкість віддачі рушниці 4м/с?
- 03.04.2017 13:10
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
v1=600м/с
m2=3кг
v2=4м/с
m1-?
Решение:
m1v1=m2v2
m1*600=3*4
m1=12/600=0.02кг - масса пули
- 04.04.2017 18:54