скільки обертів за хвилину робить колесо велосипеда радіусом 40 см, якщо велосипедист рухається зі швидкість 14,4 км/год?
- 20.07.2017 11:14
- Физика
Ответы и объяснения 1
V = 2пR/T ; T = 2пR/V ;
T = 2*3.14*0.4/4 = 0.628
V = 1/T = 1/0.628 = 1.6
- 21.07.2017 19:53