Резистори з опорами R1=120 Ом і R2= 180 ом зєднано послідовно.Потужність струму в першому резисторі дорівнює 60 мВт.Визначте потужність струму в другому резисторі
- 18.07.2018 05:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
Потужність струму визначають за формулою: Р=А/t (А - робота, t - час).А=I^2*R*t (І^2 - квадрат сили струму). Підставляємо: Р=І^2*R.
Для першого резистора: І^2=Р/R=(6*10^-2)/120=5*10^-4
Якщо резистори зєднано послідовно, сила струму - однакова
Для другого: Р=І^2*R=5*10^-4*180=9*10^-2=0.09 (0.09 Вт або 90 мВт)
- 19.07.2018 07:35