виразіть у кубічних метрах такі значення обєму 30мм3 0.4дм3 2.5м3
- 25.06.2018 01:51
- Физика
Ответы и объяснения 1
30 мм3 = 30*10^-9=3*10^-8 м3
0.4 дм3=0.4*10^-3=4*10^-4 м3
2.5 м3=2.5 м3
- 26.06.2018 09:16