По паралельних залізничних коліях на зустріч один одному рухаються два потяги: вантажний з швидкістю 54 км/год і пасажирський з швидкістю 72 км/год. Визначте довжину пасажирського потяга, якщо інтервал часу, протягом якого пасажирський потяг проходить повз машиніста вантажного, становить 14 с.
- 11.07.2017 12:15
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:V1=54км/ч=15м/с
V=72км/ч=20м/с
t=14c
L-?
L=V*t, V=V1+V2- закон сложения скоростей
L= (V1+V2)*t, L=(15+20)*14=35*14=490м
- 12.07.2017 10:58