На прямолінійний провідник зі струмом 1,5 А в однорідному магнітному полі з індукціею 40 мТл діє сила 20 мН. Знайдіть довжину провдника, якщо він розташований під кутом 30 градусов до ліній магнітної індукції.
- 14.06.2018 03:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
На провідник діє сила Ампера
F=BIlsina
l=F/BIsina
B=0.04 Тл
F=0.02 H
sin30=1/2
l=0.02/(1.5*0.04*1/2)=0.(6) м
- 15.06.2018 08:23