Поїзд масою 900 тон маючи швтдкість 54 км за годину зупинився під дією силою 135 кН.скільки часу тривало гальмування.
- 15.07.2018 00:22
- Физика
Ответы и объяснения 1
1) a = Fтр/m а=(135*10^3)/900*10^3=0,15 (м/с^2)
2) t = V0/a t=15/0,15=100 (с)
V0 — начальная скорость (в метрах в секунду)
а — ускорение
Fтр — сила трения
m — масса
- 16.07.2018 06:03