Моторний човен проплив 33 км за течією річки і повернувся назад за 3 год 20 хв. Знайти власну швидкість човна і швидкість течії річки, якщо відомо, що 11 км за течією і 7 км проти течії він долає за 50 хв.
- 02.02.2023 08:26
- Математика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Моторний човен проплив 33 км за течією річки і повернувся назад за 3 год 20 хв.
Знайти власну швидкість човна Vлодки і швидкість течії річки Vтечения реки ?
S 11 км за течією і 7 км проти течії він долає за 50 хв.
S=Vt
Vлодки по течению=V1+V2
Vлодки против течения=V1-V2
Тогда по условию задачи составим следующие уравнения:
11/V1+V2 + 7/V1-V2 =50
1 578 240=33/(V1+V2)+33/(V1-V2)
Выразим одно неизвестное через другое.
- 02.02.2023 13:30