Вологість свіжої трави 60%, вологість сіна 20%. Скільки сіна отримають з 1 т свіжої трави?
- 19.08.2018 01:56
- Математика
Ответы и объяснения 1
100-60=40%=0,4 части в свежей траве сухого вещества.
1000×0,4=400 кг сухого вещества в свежей траве, т.к. 1 т.=1000 кг.
100-20=80%=0,8 части сухого вещества в сене.
400÷0,8=500 кг =0,5 т. сена получат из 1 т. свежей травы.
Ответ: 0,5 тонны.
- 20.08.2018 14:31