Висота конуса дорівнює 5см,а радіус основи 12см.Знайти площу повноі поверхні конуса.ТЕРМІНОВО!
- 19.08.2018 03:29
- Математика
Ответы и объяснения 1
Знайти S пов
Розв'язання
Позначимо вершину конуса S, центр основи О, тоді радіус основи ОА, твірна l=SA
1) ∆SOA,
SA²=5 ²+12²=25+144=169
SA=13 см
2) S пов=πRl+πR²=πR(l+R)=12π(13+12)=12π×25=300 см²
Відповідь: 300 см²
- 20.08.2018 21:06