Складність рівняння прямої яка проходить через точку В(-3;8) і утворює з видатним напрямом осі чужим кут 135º
- 15.07.2018 09:17
- Математика
Ответы и объяснения 1
2) B(-3;8), тобто х= -3; у=8
у=kx+b
8=-1×(-3)+b
b=5
Відповідь: у=-х+5
- 16.07.2018 06:45