У двох класаах 36 учнив. В ОДНОМУ КЛАСИ НА 4 учня бильше ниж в іншому.Скильки учнив в кожному класси
- 25.08.2018 17:09
- Математика
Ответы и объяснения 1
всього 36 учнів
У 2-ому класі- х+4
х+х+4=36
2х+4=36
2х=36-4
2х=32
х=32:2
х=16 - у першому класі
16+4=20 - у другому класі
- 26.08.2018 14:59