Сторона одного квадрата дорівнює 8 см і становить 12,5% сторони іншого квадрата . Знайдіть площу більшого квадрата.
- 02.08.2018 03:06
- Математика
Ответы и объяснения 1
х см - 100%
х=8*100/12,5=64 см - длина стороны большего квадрата
2) 64*64=4096 см2 -площадь большего квадрата
- 03.08.2018 16:55