Перше число в 4 рази бiльше за друге. Знайдiть цi числа, якщо: 1) сума другого числа i числа 12 дорiвнюё першому числу 2) рiщниця першого числа i числа 11 дорiвнюё сумi другого числа i числа 10
- 07.07.2018 16:36
- Математика
Ответы и объяснения 1
2число-х
1)х+12=4х
х-4х=-12
-3х=-12
х=4
2)4х-11=х+10
4х-х=10+11
3х=21
х=7
- 08.07.2018 22:47