Від села до міста легкова машина доїхала за 2 год,а вантажна за 5 год.Знайдіть швидкість руху кожної машини,якщо швидкість вантажівки на 48км/год менша від швидкості легкової машини.
Поможіть будь-ласка,складіть рівняня .
- 11.08.2018 20:59
- Математика
Ответы и объяснения 1
--------------------------------------
Пусть х (км/ч) - скорость легковой машины, t = 2 ч - время в пути
х - 48 (км/ч) - скорость грузовой машины, t = 5 ч - время в пути
Уравнение: (х - 48) * 5 = х * 2
5х - 240 = 2х
5х - 2х = 240
3х = 240
х = 240 : 3
х = 80 (км/ч) - скорость легковой машины
80 - 48 = 32 (км/ч) - скорость легковой машины
Вiдповiдь: 80 км/год, 32 км/год.
Проверка:
80 * 2 = 32 * 5 = 160 (км) - расстояние от села до города
- 12.08.2018 20:29