В одному під'їзді нового дев'ятиповерхового будинку 63 квартири. На кожному поверсі заселили по 3 квартири . Скільки вільних квартир у під'їзді, якщо на кожному поверсі однакова кількість квартир?
Розв'яжи задачу 2 способами
- 25.07.2018 15:44
- Математика
Ответы и объяснения 1
2) 7-3=4 - вiльних квартир на одному поверсi
3) 4*9=36 - всього вiльних квартир
2.
1) 9*3= 27- заселенi квартири
2) 63-27=36- вiльнi квартири
- 26.07.2018 23:47