До магазину привезли 38 флеш-карт по 163 грн. кожна, і 24 флеш-карти по 154 грн кожнаюСкильки коштують усі флеш карти?
- 13.09.2018 20:26
- Математика
Ответы и объяснения 2
2) 24*154=3696 грн.
3) 6194+3696=9890 грн. стоят все карты
- 14.09.2018 11:44
2) 24×154=3696 (грн)-коштують 24 флеш-карти по 154 грн кожна.
3) 6194+3696=9890 (грн)
Відповідь: 9890 грн коштують усі флеш-карти.
- 15.09.2018 10:42