Арасы 142 км еки каладан бир мезгилде еки пойыз бри-бирен карама-карсы багытта жолга шыкты .5 сагаттан кейин пойыздар токтады сонда пойыздардын арасы 842 км болды 1 пойыз 325 км жургенин онда 2 пойыздын жылдамдыгы кандай болганы?
- 17.07.2018 19:32
- Математика
Ответы и объяснения 1
t=5саг
S₂=842км
v₁=325км (пойыз)
v₂=?
842-142=700
700-325=375
375/5=75км/саг
Ж/бы:75 км/саг
- 18.07.2018 10:00