Із 25 га зібрали по 24 жита з гектара, а з 15 га - по 32 ц з гектара. Знайди середню врожайність жита на цих ділянках?
- 10.09.2018 01:57
- Математика
Ответы и объяснения 1
2) 15*32=480 ц (жита зібрали з другої ділянки)
3) 25+15=40 га (загальна площа двох ділянок)
4) 600+480=1080 ц (зібрано з двох ділянок)
5) 1080:40=27 ц (середня врожайність)
Відповідь: середня врожайність на двох ділянках 27 ц/га
- 11.09.2018 11:00