Господар порахував що корова коштує у 4 рази більше ніж собака а кінь у 4 рази дорожчий нж корова.Тому коли йшов з міста на ярмарок захопив з собою 2 000 грн.На ц гроші вн купив 1 собаку 2 корову і коня.Скльки коштує кожна тварина.
- 14.08.2018 17:52
- Математика
Ответы и объяснения 1
Складаємо рівняння
х+2×4х+16х=2000
25х=2000
х=2000÷25
х=80
2×4х=2×(4×80)=640
16х=16×80=1280
Відповідь:80-собака, 320-корова, 1280-кінь
- 15.08.2018 22:10