На двох полицях 84 книжки. На першій полиці в 6 разів більше книжок, ніж на другій. Скільки книжок на кожній полиці?
- 10.07.2018 00:16
- Математика
Ответы и объяснения 1
На второй полке - х книг
6х+х=84
7х=84
х=84:7
х=12
12(кн.) - на второй полке
12*6= 72(кн.) - на первой полке
- 01.01.1970 00:00