До магазину привезли однакові ящики з білим і чорним виноградом. Із білим виноградом було 5 ящиків, а з чорним — 7. Скільки привезли кілограмів винограду кожного виду, якщо чорного винограду привезли на 16 кг більше, ніж білого?
- 03.08.2018 14:26
- Математика
Ответы и объяснения 1
16:2=8(кг)-в одному ящ
5*8=40(кг)-привезли білого виду
7*8=56(кг)-привезли чорного виду
- 04.08.2018 10:53