Задача на логіку...
Бабусі разом з онуком 78 років, причому онуку стільки місяців, скільки бабусі років. Скільки років онуку?
- 27.07.2018 13:32
- Математика
Ответы и объяснения 1
1 год = 12 месяцев
78 * 12 = 936 месяцев разом бабусi з онуком
х месяцев внуку
12х месяцев бабусе
х + 12х = 936
13х = 936
х = 936 : 13
х = 72
72 месяца внуку (72 : 12 = 6 лет)
72 года бабусе
Проверка: 72 + 6 = 78 рокiв разом бабусi з онуком
Вiдповiдь: 6 рокiв онуку.
- 28.07.2018 07:08