Задачі
У 5 однакових банках розлили 15 л олії, а 40 л олії розлили в сулії Місткість суліїї на 2 л більша, ніж місткість банки. Скільки сулій заповнили олією?
_____________________________________________________________________
В одному бідоні 15 кг меду, а в другому – на 3 кг менше. Цей мед розлили в банки, по 3 кг у кожну. Скільки зайняли банок?
- 13.09.2018 05:31
- Математика
Ответы и объяснения 2
15:5 = 3 л - вместимость банки
3+2 = 5 л - вместимость бутыли
40:5 = 8 бутылей заполнили маслом.
2.
15-3 = 12 кг меда во втором бидоне
15+12 = 27 кг мёда в двух бидонах
27:3 = 9 банок использовали.
- 14.09.2018 16:06
1)15:5=3(л) — в каждой банке
2)3+2=5(л) — в каждой cyлïi
3)40:5=8(шт)
Ответ: 8 штук
Задача 2.
1)15:5=3(кг) — в одной банке
2)15-3=12(кг) — в другом бидоне
3)(15+12):3=9
Ответ: 9 бидонов
- 15.09.2018 11:54