Катер ішов протягом 4 годин зі швидкістю 25 кілометрів за годину. Після цього йому залишилося пройти до місця призначення у 2 рази менше від того що він пройшов. Скільки кілометрів мав пройти катер?
- 08.09.2018 18:02
- Математика
Ответы и объяснения 1
2) 100 : 2 = 50 (км) - осталось пройти
3) 100 + 50 = 150 (км) - нужно пройти
Ответ: 150 км.
- 09.09.2018 05:29