У магазин привезли 1650 кг. Першого і другого дня продали 1570 кг крупів, а другого і третього - 612 кг. Скільки кілограмів крупів продавали кожного дня окремо? Скажіть будь ласка 3 дію!
- 15.08.2018 11:27
- Математика
Ответы и объяснения 2
2) 612-80=532- второй день
3) 1570-532=1038- третий день
Проведемо 80+532+1038=1650
- 16.08.2018 08:48
б - продано другого дня
в - продано третього дня
а+2б+в=1570+612
б=1570+612-1650
б=532
а=1570-532
а=1038
в=612-532
в=80
- 17.08.2018 00:46