У кошику лежать 20 грибів, білі, маслюки, підберезники Скільки у ньому білих грибів , якщо підберезників у 9 разів більше ніж маслюків
- 16.09.2018 05:46
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 1•9=9(гр.)- підберезників
2)20-(9+1)=10(гр.)-білих
Ставьте лучший ответ
- 17.09.2018 22:02