У кошику є червоні, зелені та жовті яблука: третина яблук - червоні, четверта частина - жовті, а решта десять - зелені. Скільки яблук у кошику?
- 19.09.2018 20:12
- Математика
Ответы и объяснения 1
Червоні-?, 3/1.
Жовті -?,4/1. } - ? , 1
Зелені- ? решта 10
1) 1 ×3/1 = з ( яб) червоні;
2) 1×4/1=4 (яб) жовті
3) 3+4+10 =17 (яб) - всього
Відповідь: всього в кошику 17 яблук.
- 20.09.2018 08:58