Квадрат із стороною 18 см і прямокутник, щирина якого 12 см, мають рівні периметри. Знайти довжину прямокутника
- 11.08.2018 18:26
- Математика
Ответы и объяснения 1
Р квадрата = 4а = 4*18=72 см
а-сторона
Р прямокутника = (а+в)*2
а=Р:2-в=72:2-12=24 см - довжина
- 12.08.2018 19:30