Після того як автомобіль проїхав 5/14 наміченого шляху, виявилося, що залишилося проїхати на 66 км більше. Який шлях має проїхати автомобіль?
- 07.07.2018 13:04
- Математика
Ответы и объяснения 1
14/14-10/14=66
4/14=66
66×14÷4=231 км должен проехать автомобиль.
Ответ : 231 км.
- 08.07.2018 11:28