За перший день велопробігу велосипедисти подолали
4/15 необхідної відстані, за другий день – так само, а решту 105 км – за третій день. Яку відстань подолали велосипедисти за три дні змагань?
- 06.09.2018 19:15
- Математика
Ответы и объяснения 1
Уравнение: х - (4/15х + 4/15х) = 105
х - 8/15х = 105
7/15х = 105
х = 105 : 7/15
х = 105 : 7 * 15
х = 225
Вiдповiдь: 225 км подолали велосипедисти за три днi змагань.
Проверка:
225 * 4/15 = 225 : 15 * 4 = 60 (км) - в первый и во второй дни
60 + 60 + 105 = 225 (км) - за три дня соревнований
- 07.09.2018 23:38