Від пристані вирушив катер зі швидкістю 40 км/год. Через 3 год від тієї самої пристані у протилежному напрямку вирушив теплохід зі швидкістю 35 км/год. Яка буде відстань через 3 год після початку руху теплоходу?
- 27.08.2018 01:19
- Математика
Ответы и объяснения 2
3*(40+35)=3*75=225км - пройшли катер та теплохід
120+225=345 км
- 28.08.2018 13:17
(40+35)*3=225(км)-прошли катер и теплоход.
225+120=345(км)-всего.
Ответ:345 км.
- 29.08.2018 17:16