У магазині молодіжного одягу діє акція при покупці будь-яких двох однакових футболок за одну платять на 40 % менше ніж за іншу . Задві однакові футболки придбанні в цьому магазині під час акції Микола заплатив 200 грн. Скільки гривень заплатить Микола ,якщо він купить лише одну таку футболку
- 21.09.2018 05:40
- Математика
Ответы и объяснения 1
200 - 160% стоимости двух футболок - 200/160 = 1,25 - 1% стоимости
А значит стоимость 1 футболки = 125 (1,25 * 100%).
Проверка: 125 + 125 - (50(125/100=1,25 * 40 = 50))= 125 + 75= 200.
- 22.09.2018 05:38