На склад завезли апельсинів на 100 кг більше ніж бананів після того як продали 80% апельсинів 30 % бананів на складі апельсинів залишилося на 105 кг меше ніж бананів скільки кг апльсин і банан завезли на склад
- 21.07.2018 18:15
- Математика
Ответы и объяснения 1
апельсины-x
бананы-y
{x-y=100
{(y-0,3y)-(x-0,8x)=105
{x-y=100|*0,2
{-0,2x+0,7y=105
+{0,2-0,2y=20
+{-0,2x+0,7y=105
0,5y=125|:0,5
y=250
x-250=100
x=100+250
x=350
- 22.07.2018 02:07