Сторони трикутника дорівнюють 6 см,25 см і 29см.Знайдіть радіус вписаного кола даного трикутника.
- 14.09.2018 06:06
- Математика
Ответы и объяснения 1
S=a*b*c/R=29*25*6/18,13=59,98
R=25/sin(43,6 градусов)/2=18,13
r(вписаного)=2S/P=2*59,98/18,13=2см.
Відповідь: 2см.
- 15.09.2018 05:43