Як зробити таку задачу.Ширина прямокутного паралелепіпеда 5,4 см, що дорівнює 9
-
25
його довжини,а висота становить 32% довжини . Обчисліть об'єм паралелепіпеда
- 20.09.2018 03:26
- Математика
Ответы и объяснения 1
2) 15:100*32=4,8(см) - высота
3) 15*5,4*4,8=388,8(см³) - объем параллелепипеда
- 21.09.2018 05:56