Довжина прямокутної ділянки 53 м, а її периметр - 200 м. Чому дорівнює площа такої ділянки? А 7 791 м2 Б 4 982 м2 В 2 491 м2
- 06.09.2018 23:13
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 53+53=106 м довжини
2) 200-106=94 м ширини
3)94:2=47 м ширина
4)47*53=2491 м2
- 07.09.2018 09:37