Площа прямокутника 20 см2.Ширина 2см. Обчисли периметр прямокутника.
Накресли прямокутник,площа якого 18см2, а ширина 3 см.
Знайди ширину прямокутника,площа якого 24см2, а довжина-6 см. Рішіть будь ласка
- 13.08.2018 01:23
- Математика
Ответы и объяснения 1
a=20:2 =10
P= (6+10) * 2 = 32
Ответ: 32
Задача 2:
a=18:3 =6
Ответ: стороны 6 и 3
Задача 3:
b=24:6 =4
P= (6+4) *2 = 20
Ответ: 20
- 14.08.2018 11:49