Допоможіть з задачою
Вова і Люда купили 24 олівці, Люда купила на 6 олівців більше ніж Вова
Скільки олівців у Вови а скільки у Люди
- 17.09.2018 00:42
- Математика
Ответы и объяснения 1
2) 18 : 2 = 9 (ол.) - купил Вова
3) 9 + 6 = 15 (ол.) - купила Люда
пусть у Вовы x, тогда у Люды x + 6
x + x + 6 = 24
2x = 18
x = 9 (ол.) - у Вовы
x + 6 = 9 + 6 = 15 (ол.) - у Люды
Ответ: 9 Вова и 15 Люда
- 19.09.2018 00:44