У магазин першого дня завезли 110 буханців житнього і пшеничного хліба, другого дня- на 30 буханців більше, третього дня завезли на 10 буханців менше ніж другого дня і 40 буханців житнього хліба. Скільки буханців пшеничного хліба завезли третього дня?
- 26.08.2018 23:13
- Математика
Ответы и объяснения 1
140-10=130 - 3 день
130-40=90 - 3 день пшеничний хлб110+30=140(бух.)-завезли во 2й день;
140-10=130(бух.)-завезли в 3й день;
130-40=90(бух.)-завезли в 3й день пшеничного хлеба
- 27.08.2018 20:52