Допоможіть будь ласка Накресли прямокутник ширина якого 28 мм а довжина у 2 рази менша. Обчисли периметр цього прямокутника і площу.
- 11.08.2018 18:23
- Математика
Ответы и объяснения 2
2) (28+14) × 2 = 84 (мм) - периметр прямокутника.
3) 28×14= 392 (мм²) - площа.
Відповідь: 84 мм, 392 мм².
Тепер залишається тільки накреслити, і все.
- 13.08.2018 17:23