Тендеу кур жане оны шеш 6 есеп 121бет 2 класс
- 21.09.2018 08:55
- Математика
Ответы и объяснения 1
×=45-6. ×=45-6
×=39. ×=39
39+6=45. 45-39=6
45=45. 6=6
×+4=31. 31-×=4
х=31-4. х=31-4
х=27. х=27
27+4=31. 31-27=4
31=31. 4=4
×-4=27
х=27+4
х=31
31-4=27
27=27
- 22.09.2018 03:11