Автомобіль рухався зі швидкістю 90 км/год і прибув до місця призна- чення за 5 год 20 хв. з якою швид кістю мае рухатися щоб подолати ту саму відстань на 48 хв раніше?
- 23.07.2018 22:25
- Математика
Ответы и объяснения 1
48 мин=0,8 ч
1) 90*5 1/3=480(км) - проехал авто
2) 5 ч 20 мин - 48 мин=4 ч 40 мин=4 2/3 ч - время в пути на 48 мин меньше
3) 480 : 4 2/3=480 * 3/14=102 6/7(км/ч) - нужная скорость
- 24.07.2018 04:00