Знайдiть площу круга, описаного навколо трикутника зi сторонами 7 см, 8 см i 9 см.
ОЧЕНЬ СРОЧНО
- 14.09.2018 18:20
- Математика
Ответы и объяснения 1
Применим формулу Герона
S = √(12*5*3*4) = 12√5
12√5 = 7*8*9/4R
12√5 = 7*2*9/R
R = 7*2*9/12√5 = 2,1√5
- 15.09.2018 07:43