Три дівчинки знайшли 90 горіхів . Вони поділили горіхи так:найстарша взяла на 10 горіхів менше,а наймолодша-на 10 горіхів більше ,ніж середня.Скільки горіхів узяла кожна дівчинка?
- 02.09.2018 16:41
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)90:3=30гор-подiлили на три дiвчинки
2)30-10=20гор-найстарша
3)10+20=30гор-середня
4)30+10=40гор-наймолодша
- 03.09.2018 11:17