Від станції Барвінкова до станції Волошкова поїзд рухався 6 год зі швидкістю 50 км/год. Відстань від станції Квітнева в 3 рази довша. Її поїзд подолав за 15 год. З якою швидкістю рухався поїзд від станції Волошкова до станції Квітнева.
- 23.07.2018 11:46
- Математика
Ответы и объяснения 1
-------------------------------------
1) 50 * 6 = 300 (км) - расстояние от станции Барвинкова до станции Волошкова;
2) 300 * 3 = 900 (км) - расстояние от станции Волошкова до станции Квитнева;
3) 900 : 15 = 60 (км/ч) - скорость поезда.
Выражение: 50 * 6 * 3 : 15 = 60
Вiдповiдь: 60 км/год.
- 24.07.2018 05:15